×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У квітні бюджет Львова суттєво недоотримав грошей, - Веремчук

У першому кварталі 2020 року місто виконало план по доходах - близько 1,7 млрд гривень. Але в квітні зафіксували суттєве недовиконання бюджету.

Про це повідомив представник бюджетної комісії, керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук в ефірі LiveLviv на телеканалі “Правда ТУТ. Львів».

«За оперативною інформацією, у квітні ми вже маємо серйозне невиконання наповнення бюджету. Причина – очевидна. Основна стаття доходів у міську казну – податок з фізичних осіб. Це 63% від усіх доходів Львова. Але через карантин дуже багато працівників або пішли у відпустку за власний рахунок, або ж узагалі втратили роботу. На паузі опинився дрібний і середній бізнес. Це не лише особисті втрати для львів’ян, це велика втрата для бюджету», - пояснив депутат.

Він наголосив, що передусім недостача бюджету позначиться на капітальних видатках міста. За його словами, від частини робіт, які планувалися у Львові на цей рік, доведеться відмовитися.

«Є захищені статті, на них не можна зекономити. Але ще при розподілі бюджету-2020 понад один мільярд гривень ми передали у бюджет розвитку саме на ремонти, будівництва, реконструкції, закупівлю матеріальної бази в ті чи інші заклади. Та з огляду на нинішню ситуацію, на тих об’єктах, де роботи ще не стартували, де не проведені тендери, цьогоріч навряд чи і вдасться щось розпочати», - розповів Валерій Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.