×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Медичні заклади Львова отримали засоби захисту від Фонду Порошенка

«Відповідно до останніх статистичних даних, у нашій державі кожен п’ятий хворий на COVID-19 – медик. Така шокуюча статистика має стати для усіх сигналом, що саме лікарі нині потребують нашої допомоги найбільше». Таку думку висловив депутат Львівської міської ради від фракції БПП «Солідарність» у ЛМР Остап Доскіч.

За словами міського обранця, днями медичні заклади Львова отримали захисні костюми, маски та обладнання, які допоможуть тим, хто на передовій боротьби із вірусом, залишатися здоровими.

«Не лише кількість, але й якість медичних костюмів має велике значення. Фонд Порошенка закупив їх у Кореї, а відповідно і якість у них дещо краща за їх китайський аналог: вони мають покращену вентиляцію, а отже медикам комфортніше працювати у цьому захисті. Це важливо, якщо зважити, що лікарі проводять більшість свого часу саме у засобах захисту. Я вдячний своїм колегами із парламенту – Миколі Княжицькому та Олегові Синютці за організацію допомоги львівським медикам», - сказав О.Доскіч.                

Чергову партію таких костюмів депутати від Європейської Солідарності передали Львівській обласній клінічній лікарні, а також поліклініці на Сихові. Чимало костюмів також передано у медичні установи Львівської області.

Також варто зазначити, що Фонд Порошенка продовжує підтримувати тих, хто залишився у скруті через карантинні заходи. Днями мешканці Личаківського району також отримали продуктові набори.

«Учора, завдяки нашим активістам від Європейської Солідарності, ми передали продукти тим, хто їх справді потребує. У Личаківському районі проживає чимало соціально незахищених та одиноких громадян, які реально чекають на допомогу», - підсумував О.Доскіч.  

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.