×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Лікарі потребують обладнання, медикаментів, а не начальства над начальством», - Веремчук

Створення чергової «керівної» структури не допоможе лікарям ані у щоденній роботі, ані у боротьбі з коронавірусом.

В ефірі програми «Народне толк-шоу» керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук пояснив, чому міські депутати не підтримали задум мерії створити корпорацію «Медична рада».

«Це незрозуміла структура із 25-мільйонним статутним капіталом, невідомими функціями і завданнями, де керівника одноосібно призначатиме міський голова. Ми роками разом із  волонтерами «Народної Самооборони» Львівщини возимо в наші лікарні допомогу з Європи. Бачимо, як там бракує найелементарнішого - нормальних ліжок для пацієнтів, апаратури для діагностики, лікування. З року в рік із бюджету на медицину виділяється мізер… То невже якась медична рада допоможе лікарям працювати чи боротися з коронавірусом», - заявив Веремчук.

За його словами, медицина потребує фінансування, матеріального забезпечення.

«Лікарям потрібні обладнання, техніка, медикаменти, а не начальство над начальством, не ще одні керівники над керівниками. Українські, львівські лікарі знають свою справу – тільки треба дати в їхні руки необхідні інструменти», - наголосив Валерій Веремчук.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.