×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Відновлення дитячого садочка на Виговського, 1-А – це перемога для усього району», - Ворко

Уже до кінця року маленькі мешканці Залізничного району отримають новий садочок на вул. Виговського, 1-А, де триває реконструкція приміщення. А сьогодні під час сесії ЛМР депутати проголосували ухвалу про створення у Львові нового ДНЗ №111.

«Уже кілька років  ми працюємо над реалізацією цього проєкту. Наразі все йде за графіком, і до кінця року ремонтні роботи у садочку мають завершитися. Його відкриття дозволить суттєво зменшити дефіцит місць у дошкільних закладах. Це наша перемога для Залізничного району», - говорить депутат «Народного контролю», ініціатор відновлення садочка на Виговського, 1-А Тарас Ворко.

Нагадаємо, саме за ініціативи Тараса Ворка у Львові почали відновлювати ДНЗ №111. Загальна вартість – 30 мільйонів гривень. Основу суму отримали торік. У 2020 році виділили 7 мільйонів із бюджету. І ще буде додаткове фінансування.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.