×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Після карантину транспорт має курсувати так, щоб забезпечити нормальний доїзд і можливість тримати дистанцію», - Веремчук

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук закликав мерію, перевізників уже зараз розробити новий графік руху громадського транспорту на посткарантинний період. Це потрібно, щоб забезпечити нормальний доїзд львів’ян на роботу, але із можливістю для пасажирів дотримуватися соціальної дистанції.

Про це він сьогодні заявив на сесії ЛМР, а також написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Переповнені автобуси і трамваї з тролейбусами – такими були будні львів’ян до карантину. А як буде по його завершенні, коли містяни масово повернуться до роботи? Громадський транспорт стане місцем найбільшого скупчення людей. Знову виснажливі години  пік у забитому по зав’язку транспорті, дихаючи один одному в обличчя? Маска не допоможе. Понад те, за теплої погоди у ній радше можна буде задихнутися», - написав він.

На його думку, доцільно відкоригувати рух транспорту так, щоб у години пік на маршрути виходило максимум рухомого складу. Натомість в обідню пору кількість автобусів, електротранспорту можна буде зменшити, щоб не було зайвих витрат на пальне, щоб водії мали змогу перепочити.

«Ми не знаємо, скільки ще часу доведеться жити із засторогою про те, що епідемія, карантин можуть повернутися. А це значить одне: маємо пристосовуватися, вчитися господарювати і забезпечувати життєдайність міста, безпеку громадян у тих обставинах і викликах, що маємо», - переконаний Валерій Веремчук. 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.