Версія для друку

«Треба дати людям можливість працювати, а не доводити до відчаю», - Веремчук

«Народний контроль» «за» відкриття ринків у Львові.

«На Херсонщині фермери перекрили дорогу, бо не мають куди збувати вирощену свіжу городину. Вона гниє. І, знаєте, у цьому не менше трагізму, ніж у новині про вимушений покіс тюльпанових полів у Нідерландах. Чи у тисячах квітів, які змушені викидати наші квіткарі. У Кам’янському продавці штурмом захопили два ринки і розпочали роботу. У людей закінчуються гроші.

Таке можливе й у Львові. І цього не можна допустити. Не можна доводити людей до відчаю. А відчай приходить саме тоді, коли розумієш, що твоя праця гине, що нема за що утримувати сім’ю. Саме тому і я, і наша фракція «Народний контроль» «за» відкриття продуктових ринків у Львові. Ми маємо дати людям змогу працювати і заробляти на життя. Принаймні там, де це дозволяє ситуація. Так, із дотриманням карантинних вимог. Так, із жорстким контролем за їх дотриманням.

Людей на емоційній межі, у відчаї легко підштовхнути до будь-яких провокацій. І охочі докинути жару до вогню знайдуться. Не забуваймо, з ким воюємо і що війна ведеться не лише в окопах, а на ширших фронтах.  Провокації – це можливий шлях до хаосу, що в умовах епідемії і карантину може обернутися катастрофою», - таку позицію «Народного контролю» озвучив його лідер у Львові, керівник фракції у Львівській міській раді Валерій Веремчук.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.