Версія для друку

Продовольчі ринки повинні працювати

Відкрити продовольчі ринки за умови дотримання соціального дистанціювання, використання засобів індивідуального захисту та дотримання санітарних норм – таку пропозицію до міської комісії з питань ТЕБ і НС виніс депутат Львівської міської ради з фракції УКРОП Ігор Телішевський.

«Закриття ринків призвело до масового скупчення людей у супермаркетах. Магазини фізично не можуть покрити всі потреби майже мільйонного міста. До того ж, скупчення людей у закритих приміщеннях супермаркетів, аж ніяк не сприяє зменшенню поширення різноманітних вірусів.

Інша справа торгівля на свіжому повітрі – з дотриманням усіх санітарних норм, щодо одночасної кількості покупців, використання засобів індивідуального захисту, контролю з боку міської влади. Варто розуміти, що не всі господарства мають змогу доставляти свої продукти на «Шувар», так само й не усі львів’яни мають змогу добратись на «Шувар» без власного транспорту. Крім цього, малим сімейним господарствам, фермерам десь потрібно реалізовувати свою продукцію, отримувати прибуток, сплачувати податки», – йдеться у зверненні, яке депутат опублікував у себе на Facebook.

Як відомо, головний санітарний лікар України 16 квітня видав постанову, яка рекомендує місцевим органам влади приймати рішення про заборону діяльності продуктових ринків. У Львові обласна комісія з ТЕБ і НС прийняла рішення про заборону діяльності ринків до 24 квітня. Відтак, депутат просить на найближчому засіданні розглянути питання про відкриття продовольчих ринків у Львові.

«Знаю, що аналогічні кроки приймаються в інших містах України, зокрема в області – в Дрогобичі з 27 квітня відкриють продовольчі ринки», – додав депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.