×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Що ми будемо їсти завтра, якщо фермери не будуть вирощувати і продавати врожай? – запитує Роман Федишин

Закриття продуктових ринків України призвело до колапсу на ринку ранніх овочів, а українські фермери опинились на межі банкрутства.

«Фактично сьогодні зупинила роботу потужна торгова інфраструктура, яка протягом десятиріч дозволяла заробляти дрібним та середнім виробникам овочів та фруктів. Виконати вимоги навіть дрібної регіональної мережі по обсягах постачання, не кажучи вже про співпрацю із національними мережами, дрібні фермери не зможуть. Саме тому ці виробники самостійно, або через трейдерів, продають свій врожай на гуртових ринках, а головними їх покупцями завжди були оператори роздрібних ринків. Відповідно, закриття ринків будь-якого формату — це прямий шлях до банкрутства українських фермерів. Дехто, дійсно, вимушений буде піти з цього бізнесу, а літом та восени українці вимушені будуть купувати в супермаркетах дорогі імпортні овочі та фрукти», - коментує ситуацію депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання Самопоміч» Роман Федишин.

«Невже літом та восени українці вимушені будуть купувати в супермаркетах дорогі імпортні овочі та фрукти?»

У господарствах розпочався сезон ранніх овочів. Ця продукція не зберігається, її треба дуже швидко продавати. Знайти альтернативу продуктовим ринкам українські фермери не можуть, тому  вже бачимо випадки коли редиску та огірок виробники готові віддавати на будь-яких умовах. Але навіть після зниження цін до критично низького рівня,  збут залишається великою проблемою.

Це дуже пригнічує фермерів, на фоні загального падіння платоспроможності українців,  тисячі сімейних господарств і  їх родин,  опинилися під дуже великою загрозою.    

«Тисячі сімейних господарств і їхні родини опинилися під дуже великою   загрозою»

«Ми переконані у тому, що ринки повинні суворо дотримуватись правил роботи в умовах карантину, тому рішення уряду про закриття майданчиків, де зафіксовані порушення, є цілком справедливим.  Але на власному досвіді переконались у тому, що ці правила  цілком реально виконувати. Прикладом є ринок «Шувар», який почав працювати у такому режимі одразу після   оголошення карантину в країні.

«Суворі правила роботи в умовах карантину цілком реально   виконувати

Нагадаємо, у структурі українського  виробництва овочів та фруктів частка виробників дрібного та середнього формату складає понад 80%. Ці фермери генерують головний обсяг пропозиції плодоовочевої продукції на вітчизняному ринку і  більшу частини власного врожаю українські аграрії завжди реалізовували через систему продуктових ринків.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.