×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Дитячий садок №139 на Ряшівській отримав нові ліжка

Завдяки сприянню депутата фракції «Народний контроль» Тараса Ворка ДНЗ №139, що на вул. Ряшівській, отримав 32 нових дитячих ліжка для групи «Сонечко».

За словами депутата, до нього звернулися батьки дітей, що навчаються у садочку. Розповіли, що ліжечка, матраци, подушки, на яких доводиться спати малечі, старі і в поганому стані. А це може негативно позначатися на здоров’ї дітей.

«Тутешні батьки – великі молодці. Вони самостійно зробили чимало для того, щоб діти мали у садочку хороші умови, але є речі, які для них непосильні. Зокрема, придбати велику кількість нових меблів. Я дякую за розуміння керівникові відділу освіти у Залізничному районі Галині Синицькій. А також голові батьківського комітету ДНЗ №139 Христині Кисельовій, активістці Марії Ходак, які проявили небайдужість до проблеми, і активно взялися допомагати в її вирішенні. Тож сподіваюся, що на нових ліжечках діти бачитимуть тільки хороші сни», - говорить Тарас Ворко.

Також він додав, що спробує зробити все можливе, аби незабаром садок отримав нові матраци, подушки.

Нагадаємо, що за ініціативи Тараса Ворка у Залізничному районі триває відновлення ДНЗ №111 на вул. Виговського, 1-А.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.