×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Вимагаємо врахувати інтереси ОСББ та ЖБК та преміювати усіх двірників Львова

Депутати Львівської міської ради з фракції УКРОП спільно з ГО «Рада співвласників житла» закликають виконавчі органи Львівської міської ради напрацювати проект рішення про преміювання двірників, які працюють в ОСББ, ЖБК та УК міста на рівні з двірниками, які працюють в комунальних підприємствах Львова.

Так, 13 квітня виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення, яке передбачає преміювання 1777 працівників житлово-комунальної сфери Львівських комунальних підприємств з бюджету міста. Втім, це рішення не враховує двірників ОСББ, житлово-будівельних кооперативів, управляючих компаній, які виконують ті самі функції.

Преміювання двірників відбувається за кошт міського бюджету, до якого сплачують податки усі Львів’яни: як мешканці ОСББ, ЖБК так і мешканці будинків під управлінням ЛКП. Ми вважаємо, що це несправедливо стосовно двірників – не працівників ЛКП, враховуючи, що місто декларує всебічну підтримку на створення ОСББ.

Також сьогодні на засіданні бюджетної комісії, до якої входить депутат-укропівець Любомир Босаневич, було прийнято рішення доручити керівнику департаменту житлового господарства та інфраструктури Олександру Одинцю розробити механізм преміювання двірників ОСББ і ЖБК.

Ми сподіваємось, що міська влада врахує нашу ініціативу!

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.