×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Допомога одиноким та малозабезпеченим

У Львові функціонує проект «Допомога одиноким та малозабезпеченим», організований депутатом Львівської міської ради Ігорем Телішевським спільно з небайдужими підприємцями для допомоги у час карантину львів’янам, які опинились у важкій фінансовій ситуації.

Так, на минулому тижні спільно з Марією Марущак, Тарасом Подвірним та небайдужими підприємцями підготували продуктові набори для містян, які в силу певних обставин змушені залишатись вдома та не мають змоги вийти в магазин.

«Просимо усіх і надалі продовжувати надавати інформацію про людей, які на вашу думку потребують нашої спільної допомоги. Заповніть анкету за цим посиланням якщо Вам, ближнім або сусідам необхідна допомога: https://bit.ly/2ULi7Mx. Станом на сьогоднішній день є інформація про 411 таких людей, тому за бажанням будь-хто може також долучитися до доброї справи та особисто передати їм допомогу!», - зазначив Ігор Телішевський.

Бережіть себе!

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.