×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Преміювати потрібно не лише «комунальних» двірників, а й тих, хто працює з ОСББ, ЖБК», - Веремчук

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук закликав мерію не робити «преміального поділу між «комунальними» двірниками та іншими» і відзначити також роботу працівників ОСББ, ЖБК, управлінських компаній.

Зокрема, сьогодні, 14 квітня, бюджетна комісія підтримала його пропозицію і скерувала протокольне доручення директорові департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександру Одинцю з проханням створити механізм преміювання двірників, які працюють поза ЛКП.

«Мерія вирішила преміювати двірників. Але не погоджуюся з тим, що відзначити вирішили лише працівників комунальних підприємств, оминувши увагою тих, хто працює з ОСББ, ЖБК, в управлінських компаніях.

Зараз усі двірники однаково забезпечують прибирання, дезінфекцію будинків, дворів, вулиць. Якщо місто декларує підтримку створення ОСББ, інших форм управління будинками, то треба бути повністю послідовним у цьому.

Під час бюджетної комісії озвучив спільне звернення, під яким підписалися 40 голів ОСББ, з проханням не робити преміального поділу між «комунальними» двірниками та іншими.

Комісія підтримала мою пропозицію і протокольним дорученням звернулися до директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Олександра Одинця з проханням створити механізм преміювання двірників, які працюють поза ЛКП. Вони також є платниками податків, так само забезпечують чистоту і порядок у Львові, тому не менше, ніж комунальники заслужили на подяку від міста», - повідомив Валерій Веремчук на своїй сторінці у фейсбуці.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради