×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівський виконком підтримав ініціативу УКРОПу

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про звільнення від сплати Єдиного податку підприємців, які не вели діяльність під час карантину. Відповідну ініціативу висунули депутати УКРОПу у Львівській міській раді.

Зазначимо, що мова йде про платників ЄП І та ІІ групи ФОП. Пільгу на сплату податку можна отримати до 30 червня. Для цього потрібно звернутись з відповідною заявою до податкової інспекції. Для консультацій звертайтесь до міського Центр підтримки підприємництва: тел: 0322 546 015

Нагадаємо, що Верховна Рада України 30 березня 2020 року прийняла Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)", який покликаний полегшити життя бізнесу в умовах карантину. Закон дає право місцевим органам самоврядування приймати рішення щодо встановлення ставок єдиного податку, а саме: його зменшення або скасування у 2020 році. Даною нормою вже скористались місцеві ради, до прикладу, у Житомирі, де платникам єдиного податку першої й другої груп на період з 1 по 30 квітня встановили нульову ставку єдиного податку. На аналогічний крок також наважились у Хмельницькій міській раді.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.