×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Сумнівні підрядники не повинні освоювати бюджетні кошти на ремонтах львівських вулиць

Депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський вимагає у ЛКП «Львівавтодор» розірвати договір з фірмою ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ», яка виграла тендер на ремонт вулиці Чернівецької, що веде до Залізничного вокзалу.

Про це він повідомив у себе на Facebook.

«Ремонт вулиці Чернівецької як і площі Двірцевої є важливим для Львова - це перше, що бачать гості міста. Тому допуск сумнівної фірми до «освоєння» 90 мільйонів бюджетних коштів є неприпустимим. Я вимагатиму від керівництва міста розірвати угоду, щоб не допустити чергової махінаці з коштами громади», - заявив він.

Так, за даними журналістів, засновницею та керівником «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ» є Павленко Тетяна Євгенівна. «Сама компанія, як і її господиня, є неодноразовим фігурантом адміністративних та кримінальних проваджень. Будучи директором ТзОВ «Вельт-Капітал», допустила ведення податкового обліку з порушенням встановленого податку, що призвело до заниження податку на прибуток у сумі 3 591 062,00 грн та податок на додану вартість у сумі 197 296,00 грн за 2016-2017 роки. Отож, як ми розуміємо, керівниця компанії допустила дії, що завдали збитків державі на 197 тисяч 296 гривень, за що понесла відповідальність у вигляді штрафу у 85 гривень», - йдеться у матеріалі сайту Діло.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.