×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Правильна стратегія – є вирішальним чинником до якісних змін, - Олег Береза

Звіт Олега Берези,

депутат Львівської міської ради 7-го скликання.

За 2019 рік в громадській приймальні на прийомі прийняв близько 200 виборців. Жодний випадок звернення не залишився поза увагою і всім надана консультація і допомога у їх вирішенні. Свій депутатський фонд використав для надання допомоги на лікування важкохворих та малозабезпечених сімей.

Упродовж року активно працював у сесійній залі. Подав такі депутатські звернення:

31.10.2019 Щодо облаштування громадського простору на просп. Червоної Калини

06.06.2019 Щодо влаштування роботи світлофорів на Сихові

06.06.2019 Щодо виготовлення ПКД для будівництва дороги на просп. Червоної Калини

06.06.2019 Щодо розроблення плану громадського транспорту на Сихові

З відповідальністю підходжу до ухвалення кожного рішення, вношу свої пропозиції та зауваження, які здебільшого отримали підтримку серед депутатів. Моя депутатська діяльність скерована на вирішення існуючих проблем мешканців та покращення якості життя населення за такими основними напрямками:

  1. Застосування досвіду роботи з міжнародними компаніями і міжнародними фінансовими організаціями у поєднання з великим досвідом роботи з вітчизняними компаніям для покращення інфраструктури нашого регіону;
  2. Реорганізація руху громадського та приватного транспорту у місті;
  3. Допомога мешканцям у вирішенні земельних спорів;
  4. Облаштування громадського простору у Сихівському районі;
  5. Створення нових громадських просторів

Детальніше:

  1. Коли ми запустили трамвай №8 – новозбудований найбільший трамвайний маршрут з використанням коштів ЄБРР та грантових коштів від Уряду Німеччини - і відкрили кінцеву зупинку, то одразу став відчутніший контраст – між новою зупинкою і простором навколо. В мене одразу виникла думка – розпочати проект, який був би не лише красивим, але й забезпечував доступність та зручність – мешканець повинен мати змогу комфортно дійти до кінцевої чи з неї – повертаючись додому, особливо це актуально у вечірній час. Першим кроком було збудувати сходи на пагорб, на якому і стоїть велика кількість багатоповерхівок. До слова, сходи одразу проектувалися, як не лише естетичні і зручні, але й інклюзивні. Далі – організували громадські слухання і вибрали найоптимальніший проект, за який взялися молоді проектанти урбаністи-концептуалісти. У 2019 році ми втілили задум у життя. Але це – лише половина проекту: у 2020 ми розпочали роботу над ідентичним простором з другого боку вулиці, аби разом воно було великою безпечною променадною зоною, освітленою і красивою.
  2. У 2019 році разом з командою помічників я ініціював і ми розпочали роботу над новим амбітним проектом – «Санта-Барбара нашої мрії». Спільними зусиллями вдалося підключити і райадміністрацію, і місцевих підприємців, адже площа перед славнозвісним торговим центром давно стала місцем зустрічей і роботи для багатьох сихівчан і не лише. Концепція напрацьована, цікаві проекти спеціалістами – запропоновані. Тепер відбудеться тендер і розпочнеться робота з реконструкції.

За час депутатства я набув важливого нового досвіду. Перш за все – чути людей. Сприймати іншу точку зору. Розуміти, що потрібно вміти знаходити правильні рішення – шукати мудрий компроміс. Звісно, є такі життєві питання, в яких не можна поступатися своїми головними принципами. Але вміти враховувати думки інших сторін і опонентів - дає змогу бути об’єктивним і отримувати результат, який стане об’єктивно успішним для усіх.

Найчастіше мешканці звертаються:

Із запитами про регулярність курсування громадського транспорту.

Із скаргами на проблеми, що виникають в наслідок великої закоркованості Сихова.

На усе я реагую згідно своїх депутатських повноважень: скеровую запити, ініціюю громадські слухання.

Напрямки моєї діяльності, як і у попередні роки, у 2020 році будуть зосереджені на безпеці, вирішенні транспортних проблем і побудові нових громадських просторів Сихова. Придбавши нові автобуси і змінивши на певних вулицях рух транспорту – глобального результату з благоустрою Львова не досягнути. Потрібно розробляти, реалізовувати і запроваджувати нові – великі – інфраструктурні проекти. Львів – велике місто. І нам не можна розвивати інфраструктуру лише громадського транспорту – потрібно приймати глобальні рішення, які на перший погляд, можуть сприйматися як непопулярні, але в результаті були б зручні для усіх львів’ян. Однозначно – з центральної частини потрібно забирати, так звані, «якірні точки», які притягують велику кількість городян – органи влади, зокрема. Також важливо завжди готувати об’їзні, запасні вулиці – допоміжні артерії – на час ремонту великих доріг. Правильна стратегія – є вирішальним чинником до якісних змін.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.