×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Вимагаємо проводити дезінфекцію під’їздів у будинках Львова

Фракція «УКРОП» у Львівській міській раді спільно з ГО «Рада співвласників житла» звертається до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою закупити обладнання, спецодяг, розчин гіпохлориту натрію та спеціальними бригадами комунальників проводити обробку під’їздів житлових будинків, що обслуговуються комунальними підприємствами міста Львова.

Вимагаємо надати допомогу ОСББ із забезпеченням дезінфікуючих засобів, а саме тих, що офіційно рекомендує застосовувати Центр громадського здоров’я України для дезінфекції поверхонь: дезінфікуючі засоби з вмістом 0,5% хлору або 60-80% розчини спирту.

Ми наполягаємо на тому, що місто почало піклуватись про своїх мешканців – проводило обробку під’їздів, надавало комунальникам та керівникам ОСББ всі необхідні засоби захисту та дезінфікуючі засоби.

Хочемо навести приклад, як це відбувається в інших містах України: всі ОСББ Луцька отримують спеціальні розчини для дезінфекції під’їздів. В пункті видачі дезінфекційного розчину разом з розчином надається пам‘ятка про правила дезінфекції та надається консультація спеціаліста Волинського обласного медично-виробничого підприємства «Профілактична дезінфекція». В будинках, які перебувають на балансі ЖЕК та КП, дезінфекцію проводять комунальники.

У Дніпрі також проводять санітарну обробку під’їздів багатоквартирних будинків. Співробітники департаменту благоустрою та інфраструктури, а також департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради, проводять її за допомогою спеціальних розпилювачів.

Наголошуємо, що згідно з даними МОЗ коронавірусу можуть жити на поверхнях до 5 днів. Тому важливо дезінфікувати контактні поверхні в приміщеннях загального користування – ручки дверей, поручні, кнопку зливного бачка, кнопки ліфтів, крани. 

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.