×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Два наркозно-дихальні апарати вже у Львові

У суботу, 14 березня, львівська Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги отримала два наркозно-дихальні апарати. Їх зусиллями благодійників, волонтерів доставили зі США, штату Огайо. А до кінця тижня у Львові будуть три апарати для штучної вентиляції легень.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив депутат Львівської міської ради, голова фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді, керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук.

«У буремні короновірусні часи медичне обладнання, яке дозволить боротися зі складними недугами, – пріоритет. Наголошу, що апарати зі США мають функцію штучної вентиляції легень. Доктор Борис Виноградський домовився із американською лікарнею про передачу апаратів до Львова. Пан Мирон Гардецький допоміг із транспортуванням. Сприяв доставці з-за океану і волонтер-благодійник Зенон Чайковський. Його компанія «Chaikovsky Productions» традиційно частину коштів із концертів, фестивалів скеровує на придбання і збір медичного обладнання в США для України. А вже у Львові всі організаційні моменти на себе взяли волонтери «Народної Самооборони» Львівщини. Передусім велика подяка Ростиславу Терещуку, який скоординував усі процеси», –  написав він.

Також сьогодні Веремчук повідомив, що до кінця тижня у Львові будуть і три апарати для штучної вентиляції легень. За лічені дні завдяки контактам «Народної Самооборони» Львівщини знайшли постачальника і домовилися про придбання техніки. Кошти на обладнання депутати виділять із міського бюджету.

«Продовжуємо шукати нові шляхи для купівлі апаратів. А знайти їх у продажі – це зараз основне завдання», - наголосив Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.