×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Міська влада має забезпечити життєдіяльність Львова за будь-яких обставин», - Веремчук

Зберегти спокій та забезпечити життєдіяльність міста в умовах карантину, - це основні завдання для львів’ян і для міської влади.

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував оголошення всенаціонального карантину в Україні через загрозу поширення коронавірусу.

«Перше. Головний вірус – це паніка. І цього потрібно уникнути. Не треба ширити фейки і чутки. Не потрібно влаштовувати стовпотворіння в аптеках і крамницях. Карантин – це не війна і не вирок. Це запобіжний засіб. Є рекомендації лікарів – і їх треба дотримуватися. 

Друге. Ні – маніпуляціям. Здоров’я і безпека – це не тема для маніпуляцій і політики.

Третє. Міська влада має проявити максимум зусиль, щоб за будь-яких обставин забезпечити життєдіяльність міста.  Маємо бути на постійному контакті із медичними закладами, у разі потреби надавати підтримку: передусім фінансову для придбання всього необхідного для надання належної допомоги пацієнтам. 

До слова, зазначу, що вже завтра волонтери «Народної Самооборони» Львівщини доставлять з Німеччини чергову фуру гуманітарної допомоги із медичними меблями: ліжками, тумбами. Їх відправимо у лікарні Стрия і Миколаєва. А вже наступну партію плануємо скерувати у лікарню Швидкої допомоги на Топольній.

Четверте. Саме він нашої спільної свідомості і організованості залежить, чи зможемо подолати виклик, звести загрозу до мінімуму. Тому тримаймося!», - йдеться у дописі Веремчука.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.