×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатка Любов Давидович прозвітувала про роботу за 2019 рік

                                        Давидович Любов Павлівна

Депутат Львівської міської ради 7-го скликання.

Висунута Львівською міською організацією політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Виборчий округ № 28.

Член постійної комісії із питань архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.

 

Пріоритетним завданням, яке стояло переді мною, коли я йшла в депутати - зробити місто комфортним для життя його мешканців. Особливо у тих районах, які були найбільш депресивними. Я вибрала один з таких округів - це мікрорайон колишніх будинків КЕВ (Міноборони). Вони роками не обслуговувалися, їм не надавалися найнеобхідніші послуги з утримання будинків. Як результат:  непрацюючі ліфти, обшарпані стіни в під'їздах, діряві дахи, оголені електричні мережі, страшні під'їзні тротуари біля будинків. Все це потребувало великої праці, і моєю мрією було зробити цей район красивим, зручним і комфортним для його мешканців. Для цього необхідно було докласти чимало зусиль і вже сьогодні бачимо цей район гарним і комфортним.

Усі будинки КЕВ були прийняті у комунальну власність міста у 2015 році, і ми приступили до роботи. За цей період відремонтовано дахи, ліфти, поміняно інженерні та каналізаційні мережі, опалення та гарячої води. Це вулиці Стрийська, 47-59, вулиці Скорини, Гашека, Дем’янська, Хоткевича.  Ці ж вулиці було замощено новою бруківкою. Зроблено 2 нових дитячих майданчики та відремонтовано ще 4 вже існуючих. Здійснилася моя і мешканців мрія - реконструкція алеї на вул. Гашека. Було докладено багато зусиль для втілення цієї мрії - але сьогодні ми маємо чудовий громадський простір для відпочинку . Район відновився, але є ще досить роботи.

У цьому районі розташований  Західно-Український онкологічний центр, до якого не їздив громадський транспорт. Мені вдалося вирішити цю проблему: зараз туди їздить маршрутка від Галицького перехрестя до самої лікарні. Ще є велика проблема з паркуванням автомобілів, якими люди приїжджають до цього медичного закладу. Цією проблемою я займаюсь вже тривалий час - земля у державній власності. Нарешті питання  вирішується і до травня цього року там планується зробити парковку.

Ще одне нагальне питання, який я займаюся саме зараз -  зробити амбулаторію сімейного лікаря. Шукаємо приміщення.

Великі проблеми з МАФами біля будинків, на які скаржаться мешканці. Ми їх переносимо в місця, які б не заважали людям жити в нормальних умовах( без галасу, без продажу алкоголю біля будинків). Так, наприклад, перенесли від буд. Стрийська, 47, два МАФи.

Дуже великою проблемою міста є забезпечення комфортним життям мешканців гуртожитків, які там проживають по 10-30 років, і не можуть приватизувати свої приміщення, оскільки підприємства, до яких вони належать, не дають згоди на їх передачу у власність територіальної громади міста. Але великими зусиллями, завдяки неодноразовим зверненням до власників цих підприємств, ми вже прийняли  на баланс міста більшість гуртожитків. Ще залишилося 14. Мене це дуже болить. Я запропонувала розробити Програму передачі гуртожитків у комунальну власність міста. Це і гуртожитки підприємства колишнього ЛАЗу, заводу «Іскра», заводу фрезерних верстатів і багато інших.

У державі прийнято Закон про реформу житлового господарства, яка найбільше втілюється в життя у нашому місті. Але людям потрібно донести, що це таке, що не слід боятися ставати господарями не лише своїх помешкань, але і свого багатоквартирного будинку. Тому я щоденно проводжу зустрічі з мешканцями, консультуючи їх -  як вибрати форму управління будинком, чи створити ОСББ, чи перейти до управляючої компанії, чи перейти на самоуправління. Людей треба навчити умінню ставати господарями у своїх будинках. Працюю над тим, щоб усі були поінформовані: в місті діє низка Програма підтримки ОСББ, які допомагають  утеплити  будинки, замінити усі мережі, провести ремонти ліфтів і інші ремонтні роботи. 

Болючою проблемою у місті є МАФи, які повиростали, як гриби. Я провела роботу з демонтажу або перенесення таких споруд з дитячих майданчиків (пр. В. Чорновола, 103, 101, вул. Панча, 26, вул. Скорини, 32, вул. Стрийська, 47,49  та ін.)

Радісні турботи: завершуємо ремонт басейну для дітей у школі № 86, що по вулиці Скорини.

Цього року вже можу робити певні загальні підсумки своєї роботи: за період понад 4-х років я провела понад 210 особистих прийомів мешканців та більше 600 виїздів.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.