×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Забезпечити виділення та закріплення за Домом Милосердя земельної ділянки, - Роман Іванців

Роман Іванців звернувся до міського голови Андрія Садового з проханням забезпечити виділення та закріплення за Домом Милосердя земельної ділянки.

Місія «Центр Опіки Сиріт» розпочала свою роботу у будівлі на Короленка, 7 ще з 2013 року і продовжує діяти на сьогоднішній день завдяки небайдужим благодійникам, волонтерам та депутатам Львівської міської ради. 1 серпня 2019 року будівля на Короленка, 7 була викуплена і передана у власність місії «Центр Опіки Сиріт» Львівської архиєпархії УГКЦ.

У планах відкриття соціального гостелу для випускників шкіл-інтернатів, облаштування волонтерського простору, кулінарної школи «Казанок», облаштування приміщень для навчальних класів. У Центрі реалізують різноманітні проекти: іконописні школи, є футбольні команди, також є проект за участю волонтерів «ІТ-школярик». Потрібно ще багато зусиль та коштів, щоб Центр запрацював належним чином, але малими кроками служителі Місії зможуть досягнути мети. Будівля на Короленка, 7 потребує великих коштів на ремонт та функціонування.

З огляду на все наведене, просимо:

  1. Забезпечити виділення та закріплення за Домом Милосердя земельної ділянки, необхідної для здійснення діяльності цього Центру (в тому числі спортивних майданчиків).
  2. А також надати фінансову підтримку для належного функціонування Дому Милосердя та на виготовлення проектно-кошторисної документації.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.