×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Відновити садочок заводу «Сільмаш» на вул. І. Сулими

Депутат Львівської міської ради з фракції УКРОП Ігор Телішевський відвідав громадські слухання по детальному плану території у районі вул. І. Сулими, вул. Городоцької, вул. Окружної, вул. Кондукторської.

Мова йде про колишній дитячий садочок заводу «Сільмаш». Розробники ДПТ пропонують три варіанти забудови території: Перший – поділ ділянки на дві частини для будівництва окремо стоячих дитячого садочка і багатоквартирного житлового будинку. Другий: будівництво багатоквартирного будинку з садочком на першому поверсі і третій – викуп містом будівлі ОСББ.

«На жаль, жоден з варіантів не враховує збереження зелених насаджень, думки сусідів, які не бажають будівництва перед власними вікнами та переживають що, каналізація не витримає дві багатоквартирні новобудови у 4 та 7 поверхів з підземним паркінгом.

Ситуація, яка склалась – ніщо інше як афера. ОСББ «Ластівки 8», яке зазіхає на ділянку, що не належить їм. Насправді, жодне ОСББ не може виходити за межі фундаменту їхнього будинку, коли постає питання будь-яких змін на їхній території. На сьогодні, ця ділянка не є приватизованою – вона належить місту.

Рішення про забудову видає виконавчий комітет на чолі з Садовим. За всі каденції головування у Львові Андрія Івановича, я не пригадаю ні одного побудованого дитячого садочку. Єдине пояснення, чому виконком міг дати дозвіл на будівництво на цій території – чергова афера міської влади», - зазначив Ігор Телішевський.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.