×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Учні СЗШ №94 матимуть новий басейн і спортивний стадіон

Займатися улюбленими видами спорту, навчитися добре плавати вже незабаром зможуть учні СЗШ №94 у Рясному. У 2020 році тут планують створити одразу два потужні спортивні об’єкти – мультиспортивний стадіон і басейн.

За словами депутата Львівської міської ради від «Народного контролю» Михайла Дідуха, кошти для початку робіт уже передбачили у бюджеті розвитку: на басейн – 500 тис. гривень, на стадіон – 200 тисяч. Далі заплановане дофінансування.

«Продовжуємо розбудовувати дитячо-спортивну інфраструктуру Рясного, щоб місцева молодь мала можливість розвивати свої таланти, просто вести активний спосіб життя. Відкриття шкільного басейну стане подією для Рясного! Плавання – це один із найкорисніших видів спорту. Для постави, щоб у школярів, які більшу частину дня проводять сидячи за партою, не було проблем зі спиною. Врешті це просто класно – навчитися добре плавати», - коментує Михайло Дідух.

Також він додав, що робитиме все залежне, аби обидва об’єкти були профінансовані сповна і вже незабаром юні ряснянці змогли займатися і в басейні, і на новому стадіоні.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.