×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Команда має бути народною, а не олігархічною», - депутат фракції БПП «Солідарність» у ЛМР Григорій Козловський про порятунок ФК «Карпати»

Депутат Львівської міської ради, президент футбольного клубу “Рух” Григорій Козловський привітав рішення депутатського корпусу про створення Народної команди «Карпати». Але при цьому застеріг: щоби місто виділило кошти на порятунок, футбольний клуб повинен позбутися власників-олігархів.

Про це Козловський сказав під час засідання Львівської міської ради 13 лютого.

«Дякую депутатському корпусу і чиновникам, які плідно пропрацювали два тижні. Ми зробили ухвалу, яка об’єднала можливості міста і побажання вболівальників, що дійсно підтримують «Карпати». Сьогодні ми зробили хороший пас команді «Карпати», яка говорить, що там біда, що там немає грошей і власник не може утримувати клуб. Ми зробили те, що останні 15 років декларує команда «Карпати», – зазначив Козловський щодо рішення ЛМР про створення Народної команди "Карпати".

Депутат наголосив, що менеджери футбольного клубу повинні передати його в управління місту –  лише після цього мерія зможе виділяти кошти.

«Ми заявили, що місто готове очолити цей процес зі створення Народної команди «Карпати». Ми готові передбачити кошти в бюджеті. Ми готові надавати земельні ділянки. Але – ми повинні розуміти: ця команда має бути народною! В руках олігархів «народна» команда точно бути не може. Тому, якщо з боку «Карпат» буде зроблено пас у відповідь, – ми зробимо другий крок, який буде далеко не декларативним. Якщо буде добра воля людей, які вже не можуть нести цей чемодан, якщо вони віддадуть команду в управління місту – у нас все вийде. Ми зробимо те, про що так довго мріяли – справжню хорошу народну команду», – додав Григорій Козловський.

Нагадаємо, на засіданні 13 лютого депутати Львівської міської ради проголосували за ухвалу про співпрацю між Львівською міською радою та ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.