×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський вимагає скасувати містобудівні умови на будинок по Горбачевського, 19 у Львові

Депутат Львівської міської ради з фракції УКРОП Ігор Телішевський звернувся до міського голови Андрія Садового з вимогою прийняти рішення на виконавчому комітеті щодо скасування містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом на вул. І. Горбачевського, 19.

«Обіцянки щодо облаштування скверу на даній ділянці мешканці міста слухають з весни 2019 року. Саме тоді, у травні відбулися громадські слухання щодо розроблення детального плану території (ДПТ), обмеженої вул. І. Горбачевського та Ак. А. Сахарова. На ділянці, площею 0,3893 га, передбачалось зведення  житлового будинку, однак львів’яни висловилися проти нового будівництва на місці скверу, тому що це одна з останніх вільних зелених зон, а також - через те, що на території можливої забудови розташована історична вілла, зведена відомим бюро Карля Ольґерда Юраша, Євгена Червинського та Альфреда Захаревича, яка також входить до переліку пам’яток архітектури Львова», - зазначає депутат.

Він нагадав, що міський голова та його заступник неодноразово заспокоювали мешканців, що жодне будівництво на цій території не вестиметься. Втім, на сьогодні є ухвала суду про скасування рішення, яким заборонялося будувати на ділянці на вул. Горбачевського, 19.

Ігор Телішевський пропонує повторно скасувати містобудівні умови та обмеження на засіданні виконкому та пришвидшити внесення змін до зонінгу Франківського району задля облаштування на вул. Горбачевського, 19 скверу.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.