×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«В інтересах ряснянців потрібно відновити маршрут №12», - Дідух

У мерії, за наполяганням депутатів фракції «Народний контроль», розглянуть можливість відновити маршрут №12, який сполучав Рясне із Дитячою клінічною лікарнею на вул. Миколайчука та Лікарнею швидкої допомоги із кінцевою зупинкою на АС-2.

Як повідомив на своїй сторінці у фейсбук депутат фракції Михайло Дідух, заплановані робочі зустрічі щодо цього питання із заступниками міського голови Іриною Маруняк, Андрієм Білим, керівником управління транспорту Орестом Олеськівим та його заступником Олегом Партикою.

«Тривалий час ми з колегами Валерієм Веремчуком, Іриною Оршак працюємо над відновленням роботи 12-го маршруту, який має сполучати мікрорайон Рясне, Дитячу клінічну лікарню, лікарню «швидкої» на Топольній та АС-2. Бо зараз хворі люди, мами з маленькими дітьми змушені робити декілька пересадок, щоб доїхати до місця призначення. Це не зручно, а ще додаткові витрати на проїзд», - написав Михайло Дідух.

Також він наголосив, що існує розпорядження міського голови про те, щоб кожен мікрорайон Львова отримав пряме сполучення з лікарнями та автостанціями. На прикладі Рясного видно, що розпорядження не виконується.

«Сподіваюсь, що після робочих зустрічей наші пропозиції врахують і незабаром ряснянці зможуть скористатися послугами 12-го маршруту», - додав депутат.

Нагадаємо, що автобусний маршрут №12 припинив роботу після того, як на крайньому конкурсі на нього не зголосився жоден із перевізників. Тож депутати «Народного контролю» пропонували бодай тимчасово віддати його на обслуговування комунальному АТП-1, адже маршрут є соціально важливим для мешканців Рясного. 

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.