×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Потрібно завжди перевіряти інформацію в першоджерелах»

У цьому переконаний депутат фракції «Об’єднання Самопоміч» Львівської міської ради Олег Береза. - Особливо нині – в час медіа-маніпуляцій і можливостей кожному стати «журналістом» в соцмережах. Яскравий приклад – цього тижня: один з моїх помічників і друзів - Роман Познанський – вирішив змінити місце праці і перейти на іншу роботу, а деякі видання взяли на себе «відповідальність» заявити, що Романа звільнили і що він був змушений.

«Я дуже поважаю роботу журналістів, але я б попросив, щоб перед публікацією заголовків брати офіційний коментар від особи про яку йдеться мова у публікації!

Отже, мене ніхто не звільняв із займаної посади!

Я прийняв рішення для себе про звільнення у зв'язку із переходом на інше місце праці!

Робота над проектом рухається, зараз очікується дозвіл від ДАБІ України на будівництво. Плануємо на лютий місяць розпочинати роботи з будівництва Палацу спорту.

Над проектом продовжує працювати фахова команда, тому у мене немає сумнівів, щодо будівництва Палацу спорту!

Отже, якщо у когось є запитання, прошу писати у Месенджер, радо надам відповіді!

Також хочу подякувати Галині Слічній, Антонові Нікуліну, Управлінню спорту. Мені дуже комфортно було з вами працювати!» - написав Роман Познянський на своїй сторінці у ФейсБук.

Нагадаємо, Роман Познанський  - директор ЛКП «Палац ігрових видів спорту» з грудня 2018 року -  цього тижня звільнився із займаної посади у зв'язку із переходом на інше місце праці. У коментарі пан Роман наголосив, що дуже дякує усій команді, з якою працював впродовж останнього року, і впевнений у тому, що  його друзі - фахівці, які працюють над таким амбітним проектом, докладуть усіх зусиль, аби якомога швидше і краще втілити задум у життя.

Також повідомив, що «у 2019 році було відкориговано проектно-кошторисну документацію, яка була виготовлена у 2018 році, та зменшено кошторисну вартість об’єкта до 664, 6 млн. грн. Коригована проєктно-кошторисна документація пройшла державну експертизу в «Західному експертно-технічному центрі держпраці», за результатами якої 26.04.2019 р. отримано позитивний Експертний звіт, а також отримано  погодження проекту Львівською обласною державною адміністрацією. Згодом у міжнародному тендері на проведення робіт перемогла українська компанія «АЛЬТІС КОНСТРАКШН» із найдешевшою пропозицією 499 888 888, 88 грн. Наприкінці грудня 2019 року до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю України подано пакет документів на отримання дозволу на безпосереднє виконання будівельних робіт. Очікується, що будівельні роботи розпочнуть уже в лютому цього року.

- Це знаковий проект, який має стати знаковим не лише для Львова, а для України. Він живе, над ним працюють. І от власне ретельний аналіз планів і проектів дав зрозуміти, що для самого міста досить складно зреалізувати такий величезний проект. Для таких масштабних соціально-значимих об’єктів в державі є спеціальний фонд. Адже спорткомплекс такого плану буде перший в Україні! – доєднується до розмови депутат Львівської міської ради Роман Федишин. - Палац Ігрових Видів спорту, про який ми говоримо, буде наповнений дітьми з ранку до ночі. Працюватимуть секції, відбуватимуться заняття, змагання. Ось у чому його цінність. Чотири великих повноцінних зали для дитячого, в першу чергу, заняття спорту. Це зовсім інша філософія, зовсім інше призначення і ідеологія: він повинен жити справжнім життям. І один з тих залів буде настільки великим і облаштованим, що зможе приймати міжнародні змагання найвищого рівня. Палац Ігрових Видів Спорту проходить тяжкі процедури – це складний проект. В нас є відведена земля, в нас були тендери, все йде своєю чергою. Місто виділило 20 мільйонів на наступний рік – для підведення усіх інженерних мереж, з електрикою, газом, водою, каналізацією. Роботи розпочинаються. Але, наголошую – цей великий проєкт має стати вдалим результатом успішної співпраці міста і держави. Що важливо розуміти: якщо такі проєкти з’являються, значить ми дивимося у майбутнє, значить ми впевнені в ньому і рухаємось вперед. Сподіваюсь, Андрій Іванович зможе переконати Кабінет Міністрів і президента в тому, що цей Палац потрібен якомога швидше. На проєкти такого плану є «черга» і ми – перші в ній. Мова йде про співфінансування: на нього потрібно 500 мільйонів, якщо кабмін вибілить нам 200, то ще 300 місто знайде.

«Це знаковий проєкт. Ми його зробимо», - переконаний депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.