×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Віддати громаді Львова Будинок офіцерів

просить голова фракції Української Галицької Партії  у ЛМР Тарас Чолій. Депутат нагадує, що саме у цьому будинку століття тому було проголошено створення Західноукраїнської Народної Республіки. Будинок має історичну та символічну цінність і повідомлення про намір Міністерства оборони України продати Будинок офіцерів на вул. Театральній, 22 викликала значну стурбованість громади міста Львова, культурних і наукових середовищ. 

 «Зберегти цю будівлю як осередок української державності та місця культурно-патріотичного виховання суверенного суспільства має стати першочерговим завданням владних структур та інстанцій усіх рівнів. Перехід споруди у приватну власність є неприпустимим та загрозливим в сьогоднішніх умовах гібридної війни,» - пояснює Тарас Чолій.

 Депутат просить створити робочу групу з представників Міністерства оборони України, депутатського корпусу і виконавчих органів Львівської міської ради для напрацювання варіантів майбутнього використання цієї будівлі та механізмів покращення її технічного й експлуатаційного стану.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.