×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Корончевський про найважливіші досягнення 2019 року

Депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» Львівської міської ради мали насичений рік. Аби почути їх враження про 2019 і сподівання та очікування від 2020 року ми зустрілися  з  депутатом фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ігорем Корончевським. 

- Який проект можна назвати найважливішим у 2019 році?

- Двірцева. Таки площа Двірцева. ЇЇ значення для міста, для нового підходу до перепланувань просторів – вирішальна.

- А у 2020?

- Чернівецька - це частина того ж проекту, що і Двірцева. Це та вулиця, яка з’єднує власне – Городоцьку і сам вокзал. Трамвайна колія зроблена, а все інше – також потребує капітальної переробки. На Двірцевій – велика пішохідна площа. Розділення на громадський і приватний транспорт має продовжуватися, тому що зараз у цьому, ще не завершеному стані, воно трішки дивно закінчується, автобуси раптом переїздять кудись, пішохідна алея закінчується переходом до приватних комерційних  кіосків. Але все це - тимчасове стикування і тимчасові незручності. Має робитися продовження аж до Городоцької. І навіть частково заторкне транспортне коло, де клумба посередині, – зроблять кращі переходи і переїзди.

- Що ще можна очікувати цього року?

- Завершиться проектування трамвайного маршруту по Коперніка вверх до центру. Буде узгоджений проект перехрестя Сахарова – Вітовського. Там дуже непроста розв’язка. І – реконструкція колії по самій вулиці Княгині Ольги.

- Там же все добре?

- Дорога – так, а віднедавна і  тротуари з велодоріжками. І хто рухається автомобілем навіть не помічає, що колії, по яких їде трамвай, у дуже поганому стані, він 15 км на годину їде, хоча може рухатися між зупинками набагато швидше. Як, до прикладу, трамвай до Сихова.

- Мені завжди була цікава історія того моста, що «обривається» наприкінці кн.Ольги, під яким зробили паркінг. Яка його доля?

Розмову підхоплює помічник депутата, Павло Сирватка

- Це був проект, розроблений ще за радянських часів. Масштабний! Там мала бути велика довга траса, яка завертала в бік до Стрийської і мала б з’єднувати, через Трускавецьку, увесь маршрут до автовокзалу.

- Ніхто не мріє повернутися до цього задуму?

- Перш за все потрібно відновити існуючу колію, щоб було по ній швидко і комфортно їхати. Але Автодор робив аналіз цього району, то через кілька років зацікавленість до відновлення чи оновлення цього проекту повернеться: з покращенням інфраструктури цього району, з такими темпами забудови житловими і офісними будівлями – виникне потреба.

- Іншою важливою подією 2019 року є запуск автобусних смуг на вулицях Чорновола, Франка та кількох інших і наступне голосування на сесії у грудні, коли міські депутати підтримали ідею що громадський транспорт, яким користується більшість містян, повинен мати в місті перевагу, навіть якщо це створює деякі затримки для решти транспорту.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.