×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звіт про виконану роботу у 2019 році депутатки ЛМР Орисі Богун

Звіт про виконану роботу у 2019 році депутатки ЛМР Орисі Богун

Депутат Львівської міської ради 7-го скликання.

Заступник голови постійної комісії екології та природокористування. Народилася 30 жовтня 1975 року у м.Львові. Громадянка України.

Освіта:Вища. У 2002 році закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького за спеціальністю «Медична справа».

Професійна діяльність:

Комунальна 2-га міська поліклініка м. Львова, сімейний лікар – лікар загальної практики.

З 2004 – Комунальна 2-га міська поліклініка м. Львова, сімейний лікар;

1995 - 2000 – Комунальна 2-га міська поліклініка м. Львова, медсестра;

1994-1995 – Львівська обласна клінічна лікарня, медсестра.

Що я планувала зробити у 2019 році?

У 2019 році завершити ремонтні роботи і облаштування кабінетів сімейних лікарів у 2 міській поліклініці м.Львова. Також - заміну вікон і опалення. Окрім того – очистку озера і благоустрій ділянки біля озера по вул,Симоненка. Ремонт міжбудинкових доріг і освітлення.

 

Що і як мені вдалося зреалізувати? Хто чи що допомагає?

Були частково завершені ремонті роботи і частково замінені вікна у КНП 2 міська поліклініка м. Львова. Зреалізовано забезпечення кабінетів комп’ютерною технікою, приладами ЕКГ і ліками для невідкладної допомоги. Відремонтовані і освітлені дороги по вул. В.Великого  117 -Кульпарківська 121.

Чим я найбільше пишаюсь у 2019 році? Що зробило мене щасливою ? 

Робить мене щасливою те, що люди можуть отримати кваліфіковану допомогу і пройти діагностику у кабінетах сімейних лікарів (зробити ЕКГ ,визначити рівень цукру в крові, пройти діагностику інфаркту міокарду - тропонінові тести, діагностику гепатитів, СНІДу, перевірити зір. Працює нове обладнання у фіз.кабінетах.

Що найважливіше потрібно мені зробити у 2020?

Необхідно продовження освітлення міжбудинкових доріг по вул.В.Великого, Наукова. Кульпарківська. Симоненка. А також продовжити облаштування дитячих майданчиків.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.