×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутат Тарас Чолій закликав закрити незаконний міні-ринок на Високому замку

Міський голова Львова Андрій Садовий та керівник міського департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич про діяльність незаконного ярмарку у зоні ЮНЕСКО дізнались безпосередньо під час сесії Львівської міської ради. Принаймні, у цьому самі зізнались.

 На факт роботи торгових павільйонів із продажем хот-догів та розвагами під неукраїнську музику вказав голова фракції «Української Галицької Партії» у Львівській міській раді Тарас Чолій. Він продемонстрував відеодоказ роботи міні-ринку на Високому замку та звернувся із відповідним запитом до керівника міста.

  «Ще більшого цинізму додає те, що вся ця «вакханалія» відбувається за огорожею Львівського обласного радіотелевізійного передавального центру на вул.Високий замок, 9. Тобто, на земельній ділянці, яка є комунальною власністю львівської громади…. Замість строгого режиму безпеки для стратегічно важливого об’єкта, ведеться комерційно-розважальна діяльність із вільним доступом сторонніх осіб», - йдеться у запиті депутата.

 Тарас Чолій, зокрема, вимагає негайно демонтувати споруди незаконного ринку, а також покарати працівників міської ради, які вчасно не відреагували на облаштування торгівельного павільйону у межах ландшафтно-історичного комплексу “Високий замок” . 

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.