×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Рясному-2 встановили святкову ялинку

На Різдво 25 грудня у Рясне-2 запалили гірлянди на святковій ялинці, яку мешканцям мікрорайону допоміг дістати депутат ЛМР Віталій Свінціцький. Деревце посадили біля школи №100 на вул. Величковського. Прикрашали ялинку самі ряснянці. Також поруч на сцені, яку громада своїм коштом встановила у 2017 році, організували фотозону.

Як розповів Віталій Свінціцький, ідея організувати для Рясного-2 свою ялинку, виникла вже давно. А цього року вдалося її реалізувати.

«Рясне-2 – це таке собі містечко в місті. Тож задум створити місце, де мешканці зможуть спільно святкувати Новий рік, Різдво, колядувати – був очевидним. Урешті самі ряснянці неодноразово говорили, що хотіли б, аби в мікрорайоні була своя ялинка, яка стане святковим символом для Рясного-2», - говорить депутат.

Уже на першу спільну коляду 25 грудня та відкриття головної ялинки Рясне-2 прийшли десятки мешканців мікрорайону – цілими сімʼями, з дітьми.

«Діти колядували, запалювали святкові вогники. Їх пригощали печивом, цукерками. Була дивовижно тепла, родинна атмосфера свята, коли незнайомі люди ділилися один з одним позитивною енергетикою, гарними емоціями. Спілкувалися, знайомилися, разом колядували», - розповідає Віталій Свінціцький.

За його словами, впродовж усіх зимових свят біля ялинки організовуватимуть спільні коляди, виступатимуть вертепи. Тут же ряснянці зможуть разом зустріти Новий рік.

«Я дякую всім мешканцям, які долучилися до встановлення ялинки, приносили іграшки, щоб прикрасити її. Такі позитивні речі – найкращий привід до єднання, підтримки однин одного.  Тож зичу всім ряснянцям щасливих і радісних свят і запрошую на спільні святкування до нашої ялинки», - каже Віталій Свінціцький.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.