×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Остап Доскіч відзвітував за роботу у 2019 році

Громада мікрорайону Знесіння зустрілася із своїм депутатом Львівської міської ради від округу Остапом Доскічем. 15 грудня відбувся публічний звіт голови комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР у приміщенні актової зали ЗСШ №7 на вул. Б. Хмельницького.

Першочергово присутніх у залі привітав настоятель храму Пресвятої Богородиці Володарки України о. Зіновій, промовивши молитву.

«Ми усі тут зібралися, бо маємо єдину мету – покращити благоустрій нашого мікрорайону. І Остап Доскіч, як депутат Львівської міської ради, чудово допомагає нам у цьому. Ми вдячні йому за це, адже усі ми тут є однодумцями, тому із Божою поміччю нехай так буде і надалі», - зазначив о. Зіновій.

Своєю чергою Остап Доскіч подякував настоятелю храму Пресвятої Богородиці володарки України за спільну молитву, а також запевнив, що робитиме усе від нього залежне, аби громада бачила позитивні зміни.

b_898_673_16777215_00_images_Академія_участі_доскіч_фото_3.JPG

«Насправді, 2019 рік був непростим у реалізації планів, - зазначив обранець. – Для того, аби все виконати, катастрофічно бракує коштів. Зокрема, йдеться про пріоритетні для моєї роботи напрямки: каналізування мікрорайону Знесіння, а також заміни застарілих водяних та газових мереж на окрузі», - зазначив Остап Доскіч.

Також, зі слів міського обранця, на території школи №7 нарешті ведеться повноцінне будівництво спортивного залу. Це важливий об’єкт, який потребує фінансування.

b_853_640_16777215_00_images_Академія_участі_фото_доскіч_4.JPG

«Якщо все піде за планом, то ми плануємо завершити зведення цього  спортивного залу наприкінці наступного року. Йдеться не лише про будівництво, але й про облагородження території  шкільного подвір’я», - розповів під час зустрічі із громадою Михайло Сидорович, керівник фірми-підрядника, який будує цей об’єкт. 

b_880_660_16777215_00_images_Академія_участі_доскіч_фото_2.JPG

Під час зустрічі, громада активно дискутувала щодо важливих та наболілих питань округу. Зокрема говорили про спільну позицію щодо заборони зведення сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій. Депутат Остап Доскіч чітко зазначив, що підтримує позицію громади, зазначивши, що не голосує за ті ухвали, які виносять на сесії і які стосуються цього дискусійного будівництва.

Також, обговорили присутні й питання збереження бібліотеки на вулиці Старознесенській, продовження каналізування вулиць та  проведення капітальних ремонтів дорожнього покриття.

Насамкінець голова комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР Остап Доскіч подякував присутнім за конструктивну зустріч, зазначивши, що має честь працювати на окрузі із найбільш активною громадою у місті Львові.    

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.