×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Діти, що займаються у центрі «Погулянка», не повинні по 40 хвилин чекати на трамвай», - Оршак

Депутат Львівської міської ради з фракції «Народний контроль» Ірина Оршак під час сесії 12 грудня озвучила протокольне доручення з проханням збільшити кількість рухомого складу трамваю №7, а також повернути курсування трамваю №1 до вул. Вахнянина, де розміщений Центр творчості дітей і юнацтва Галичини.
Зокрема, Ірина Оршак наголосила, що у Центрі займаються близько 10 тисяч дітей, і після зміни трамвайних маршрутів у багатьох виникли труднощі із добиранням на заняття в гуртках.
«До центру «Погулянка» курсує зараз лише трамвай №7, але на маршруті надто мало вагонів – лише чотири. Діти змушені чекати на транспорт по 30-40 хвилин, іноді до години часу. Восени і взимку - на холоді, під дощем і снігом. Тож на мій погляд, потрібно забезпечити нормальний графік руху «сімки», а ще повернути на вулицю Вахнянина трамвай №1, маршрут якого скоротили до вулиці Пасічної, на яку їде багато громадського транспорту.
Тож за запитом батьків і вихованців центру творчості будемо пробувати покращувати ситуацію з добиранням на гуртки», - говорить Ірина Оршак.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.