×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Мешканці Рясного-2 вимагають повернути автобус №12

Депутат Львівської міської ради, заступник голови інженерної комісії Віталій Свінціцький, озвучив запит, в якому висловив побажання мешканців Рясного-2 – повернути автобусний маршрут №12, який напряму сполучав мікрорайон із АС-2 та лікарнею швидкої допомоги.

Депутат нагадав, що, за результатами конкурсу, на обслуговування маршруту не зголосився жоден перевізник. Відтак Свінціцький на засіданні конкурсного комітету рекомендував управлінню транспорту ЛМР відкоригувати маршрут, щоб зробити йому комерційно привабливішим, та оголосити повторний конкурс.

«Жодна із цих рекомендацій не була виконана. Втім із численних звернень від мешканців знаю, що Рясне-2 потребує автобусу №12, адже він сполучає вулицю Величковського із АС-2, лікарнею швидкої допомоги на вулиці Мазепи. Я ж пропоную продовжити маршрут до станції «Підзамче». А поки не відбувся повторний конкурс на визначення перевізника, маршрут №12 має обслуговувати комунальне підприємство АТП-1», - заявив Віталій Свінціцький.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.