×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Медицині - здорове фінансування!

Рік завершується і ми уже думаємо про майбутній – 2020. На останній сесії були озвучені основні проблеми, які буду відстоювати депутати у бюджеті розвитку м.Львова. Із зверненням виступив і депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» - Тарас Кльофа.

  • Так, мої пріоритети такі:

1️⃣ Виділення коштів на заміну ліфтів у військовому госпіталі

2️⃣ Обладнання спортивного майданчика та капітальний ремонт стадіону 32-ї школи

3️⃣ Облаштування спортивного громадського простору за адресою вул.Стрийська, 87б

4️⃣ Передача на баланс міста незавершеного будівництва міського управління поліції, якого юридично на сьогоднішній день вже не існує, та використання його для потреб громади міста Львова

  • Що не так з ліфтами в госпіталі? Наскільки відомо, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону - один із найкраще обладнаних закладів Львова і України.
  • Нам потрібно повністю замінити ліфти в терапевтичному корпусі. Цього року вже роботи розпочаті – було виділено з міського бюджету мільйон гривень. Але для повноцінної реалізації цього проекту потрібно ще два мільйони, що і було мною озвучено перед усіма депутатами і міським головою. Закупівля і монтаж сучасних моделей, які не ламаються, не зупиняються, а безпечно транспортують наших пацієнтів. Вірю, що до кінця року організаційні і фінансові питання будуть вирішені.
  • Ви відстоюєте інтереси медицини, бо Ви – лікар, це очевидно.
  • Ні, не тільки тому. Помітив, що у суспільному дискурсі про медицину мова заходить тільки в кількох випадках: - коли обговорюються та приймаються законоположення, які суттєво змінюють правила функціонування галузі; - кадрові призначення на рівні міністерства чи профільного комітету ВРУ; - обговорення та голосування бюджетів, загальнодержавного і локальних; - в районному центрі N впіймали лікаря на спробі отримати хабар… Доповніть, якщо помиляюся. Проте, однозначно, контекст переважно негативний, на межі фолу і скандалу. Медицина – наче такий собі гостросюжетний серіал з сезонними прем’єрами, інтерес до якого швидко згасає. Але правда в тому, що медицина – це десятки тисяч людей, які працюють в режимі 24/7, більшість їхніх імен не знані далі лікарень і поліклінік, це мільйони українців, які хворіють і мають потребу в лікуванні, незалежно від імені міністра, міського голови чи існуючого законодавства. Власне, посадовці і законодавча база мали б бути гарантом того, що лікар матиме гідні умови праці, а пацієнт доступне і якісне медичне обслуговування. Медицині – здорове фінансування!

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.