×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів просить обіцяні урядом гроші на заходи для дітей і молоді

Внести поправку до державного бюджету на 2020 рік і,  відповідно, збільшити фінансування на реалізацію інфраструктурних проектів для громад, дружніх до дітей та молоді. 

Це суть звернення, яке сьогодні на сесії Львівської міської ради оприлюднила депутат міськради від фракції «Української Галицької Партії» Юлія Гвоздович. 

Вона пояснила, що у 2018 році на державному рівні підписаний Меморандум із міжнародними інституціями. Цей документ дав можливість Львову та іншим містам України, виконавши певні умови,  долучитись до глобального руху  Child Friendly Cities від UNICEF. 

Ще рік тому Львівська міськрада затвердила План дій і погодила Стратегію «Львів, дружній до дітей та молоді». Окрім того, коштами міста профінансовано ряд заходів і проектів для дітей та молоді, - розповіла співавтор Стратегії Юлія Гвоздович. 

 Державну підтримку містам-кандидатам, а отже і Львову,    задекларував тодішній прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Йшлось про збільшення на 1% надходжень від податку на доходи фізичних осіб. Але, як з’ясувалось, у держбюджеті на 2020 рік підтримка не передбачається. 

 “Таке невиконання не тільки призупинить реалізацію інфраструктурних проектів у Львові та 11 містах України, які задекларували готовність забезпечити гідні умови проживання для сімей з дітьми. Це також знизить довіру світових організацій до вищих органів державної влади в Україні”, - наголосила Юлія Гвоздович.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.