×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Місто повинно дофінансувати програму «Теплий дім» ще цього року

Депутат Львівської міської ради Іван Рудницький закликав профінансувати роботи з утеплення будинків, які проводять ОСББ за програмою «Теплий дім».

За словами депутата, ухвалою Львівської міської ради № 4413 затверджено Програму відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Львові на 2015-2020 роки «Теплий дім».
Відповідно до Програми здійснюється відшкодування частини кредитних коштів, залучених ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження, поліпшення комфорту мешканців.
«Це дуже добра справа, адже люди за свій кошт утеплюють будинки. Є програма державна та міська. Суть  – держава відшкодовує значну суму коштів до 40% від вартості матеріалів, які йдуть на утеплення. Місто також відшкодовує достатньо велику кількість коштів, якщо розмір будинку є великий, навіть до 400тис грн. Проте, проблема в тому, що поки не з усіма ОСББ місто змогло розрахувалось за роботи».

На інженерній комісії депутати заслухали питання дофінансування  ОСББ за програмою «Теплий дім». Запропоновано додати 1 млн 600 тис грн.

«Я пропонував віднайти ще 2,5 млн грн, щоб ми могли повністю оплатити роботи з утеплення, бо роботи вже зроблені, а кошти не надійшли. Я б хотів, щоб до нового року ми закрили питання повністю. Комісійно  прийняли рішення запросити на наступне засідання заступницю міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірину Маруняк, щоб віднайти спільне рішення».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.