×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Тепловики» свідомо влаштовували львівʼянам «сахару», щоб латати свої фінансові діри, - Веремчук

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук вимагає від «Львівтеплоенерго» і «Залізничтеплоенерго» повного звіту про виробленої і зреалізованої теплової продукції та спожитого газу, електроенергії та води з 15 жовтня до 20 листопада, коли мешканці різних районів масово скаржилися на нестерпну спеку у домівках.

«Упродовж минулого тижня мешканці Львова з різних районів обурено повідомляли про спеку у квартирах багатоповерхівок із центральним опаленням. Коли на вулиці температура повітря становила +13-15 градусів, у помешканнях  вона піднімалася до +25-27 через справжній «зашквар» у батареях. І от учора на бюджетній комісії вдалося зʼясувати, що надмірна подача тепла у будинки була свідомою. Мовляв, таким чином комунальники хотіли збільшити свою дохідну частину. Тобто, надсилаючи шалені рахунки, латати свої фінансові діри », - заявив Веремчук під час сесії ЛМР 21 листопада.

Він звинуватив комунальні підприємства у спробі перекласти свої проблеми і відповідальність на мешканців.

««Львівтеплоенерго», «Залізничтеплоенерго» заявляють, що містяни можуть регулювати температуру у помешканнях через загальнобудинкові лічильники, але це відверта маніпуляція.  По-перше, по-справжньому контролювати і регулювати температуру у помешканні можуть лише ті львівʼяни, які мають індивідуальне опалення та індивідуальні засоби для обліку спожитого газу. Нагадаю, що кілька років тому місто брало кредит на встановлення індивідуальних теплових пунктів у Львові. На цей час їх встановили аж 2% від запланованого? Де гроші? Чому не використовується позика, яку нам все рівно віддавати», - обурився Веремчук.

Окрім того депутат наголосив, що коли зменшення використання газу є питанням національної безпеки України, допускати витрату ресурсів намарне - злочинна безвідповідальність. А коли при теплій осені, що дозволяє заощаджувати, мешканці міста все рівно отримають захмарні рахунки,  – знущання над львівʼянами.

За результатом запиту Веремчука, звіт теплових підприємств внесуть у план роботи сесії ЛМР.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.