×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Замість крісел та мікрофонів краще виділити кошти на дитячі садки та лікарні

На розгляд сесії Львівської міської ради виносять ухвалу про закупівлю меблів та техніки на умовах фінансового лізингу для «оновленого конференц-залу» Львівської міської ради.

Мова йде про шість мільйонів гривень на столи, стільці, мікрофони та супутні товари, які беруться фактично в кредит (лізинг).

«Навіщо все це? В умовах недостатнього фінансування медичних та освітніх закладів у місті, міська влада хоче облаштувати комфортні умови, щоб «допрацювати» останні місяці своєї каденції. Це відбувається в той час, коли у дитячих садках не вистачає місця і діти змушені спати на дво- три- поверхових ліжках», - наголосив Ігор Телішевський.

Фракція «Українського об’єднання патріотів УКРОП» виступає проти цього рішення. Це додаткове навантаження на бюджет територіальної громади міста, а не особистий бюджет чиновників. Ігор Телішевський вважає, що такі кошти можна використати для потреб саме громади, а не для комфортного «сидіння».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.