×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

До Дня Гідності у Львові відбудеться творчий вечір «Вільні творять майбутнє!»

У вівторок, 19 листопада, у Львові волонтери, військові, учасники Євромайдану проведуть творчий вечір «Вільні творять майбутнє». Про це повідомив депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук.

У заході візьмуть участь військовослужбовці, представники «Народної Самооборони» Львівщини, військові журналісти, капелани, учасники проекту «Пісні війни», учасники Революції Гідності, члени учнівських парламентів міста, студентська молодь.

До вечора долучаться автор і виконавець власних пісень, офіцер ЗСУ Олександр Рожко, Віктор Винник і гурт «МЕРІ», фронтмен гурту «НАВІГАТОР» Орест Прус, співачка і волонтерка Софія Федина, боєць добробату ОУН Ігор Шолтис, співак і теле-радіоведучий Тарас Гаврик.

Організатори – «Народна Самооборона» Львівщини, НВЦ «Гайдамацька Січ»,  Львівський будинок офіцерів, факультет наук про здоровʼя УКУ, Віктор Винник та «МЕРІ».

«День Гідності – це не десь смутку, печалі. Для мене це день міцного переконання в тому, що Україна є, була і буде. Гідність – це те, що робить нас людьми. Те, що не дає заплющити очі на зло, не дає зламатися. З власної гідності ми черпаємо силу навіть тоді, коли, здається, шансів на успіх нема. Я гордий тим, що був частиною максимального прояву гідності українцями. І цей вечір буде саме про це. Про те, що поки ми маємо відчуття ГІДНОСТІ, ми є народом, нацією, державою», - коментує депутат Львівської міської ради, керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук.

Початок – 16:00.  Конференц зал, І-й поверх Філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35-А).

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.