×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Веремчук обурений роботою львівських «тепловиків»: «Нащо «шкварите» так, що мешканці змушені відчиняти вікна

Керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук обурений роботою «Залізничнитеплоенерго», яке, попри температуру на вулиці +12-15 градусів, подає обігрів у помешкання так, що мешканці змушені відчиняти кватирки.

Про це депутат написав у себе на сторінці у  фейсбуці, наголосивши, що вже на найближчій сесії ЛМР вимагатиме від «тепловиків» пояснень.

«Лише позавчора говорили в ефірі  про енергетичну незалежність України, про те, що потрібно зменшувати споживання газу, щоб більше не повертатися до «газової голки» агресора. І от сьогодні читаю пост на РяснеNEWS. При температурі +13-15 на вулиці, у квартирах батареї шкварчать. Гора коментарів від мешканців, які обурені тим, що доводиться відчиняти кватирки, бо у помешканнях +25-27.

Шановне "Залізничтеплоенерго", це що ви витворяєте? Вам нагадати, що ви, як і всі інші комунальні підприємства міста, є абсолютно дотаційними? Що нещодавно просили мільйони, щоб заплатити зарплати працівникам? Водночас витрачаєте свої ресурси намарне. При теплій осені, яка дозволяє заощаджувати, буде присилати людям захмарні рахунки.

Уже на крайній сесії вимагатиму пояснень і жорсткого контролю за тим, як працюють наші «енергетичні» підприємства в опалювальний сезон», - йдеться у дописі Валерія Веремчука.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.