×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Немає сервісу – немає підняття цін: УКРОП проти підвищення тарифів на проїзд

Фракція партії УКРОП у Львівській міській раді заявила про свою незгоду з можливим підняттям цін на проїзд у львівських маршрутках.

Міська влада знову, без обговорення, кулуарно оприлюднила проект рішення про підвищення цін на проїзд у міських автобусах та маршрутках. Знову це відбувається на підставі «намальованих» даних.

Досі не ведеться облік пасажирів та облік кількості перевезених пільгових категорій, через що не можливо підрахувати доходи та видатки перевізників.

Комунальний перевізник АТП№1 не публікує звіти, депутатам не надається інформацію про кількість використаних коштів з бюджету міста, кількість перевезених пасажирів. На підставі чого планується підвищити тариф відомо лише вузькому колу обраних чиновників.

«Як і у випадку з «Львівелектротрансом», ніхто не бачив реальні звіти про доходи та витрати підприємств перевізників, облік пасажирів та кількість перевезених пільгових категорій. Ціна на паливо навіть зменшилась у порівнянні з лютим 2019 року, коли востаннє підвищили тарифи. На підставі чого відбуваються корегування тарифів нікому не зрозуміло. Саме тому наша фракція звернулась до правоохоронних органів», – зазначив голова фракції УКРОП у ЛМР Ігор Телішевський.

Дії міських посадовців підпадають під статтю кримінального кодексу «Шахрайство». Наша фракція вже зверталась до правоохоронців щодо планів підвищити тарифи на проїзд у міському електротранспорті. Вочевидь нам доведеться повторити ці дії щодо планів на підвищення проїзду в маршрутках.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.