×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

З ініціативи Веремчука робоча група з впровадження е-квитка відновила свою діяльність

Сьогодні, 5 листопада, у «Львівавтодорі» відбулося перше засідання відновленої робочої групи із впровадження е-квитка. Це сталося після запиту керівника фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерія Веремчука, який наголосив на необхідності вивести процес запуску електронного квитка «з тіні».

Коротко про результати сьогоднішнього засідання Веремчук написав на своїй сторінці у фейсбук:

  • У завершальному турі тендеру беруть участь дві компанії - естонська Ridango&Datel та чесько-українська Mikroelektronika&Softserve. Обидві мають позитивний досвід у реалізації проектів. Утім є чергова затримка через неточності у документах, які подали претенденти на реалізацію е-квитка у Львові. До кінця наступного тижня ці недоліки компанії обіцяють виправити.
  • За готовими документами експерти Європейського банку реконструкції і розвитку підготують звіт і відправлять у банк для визначення переможця тендеру. Якщо все йтиме по плану, то до Святого Миколая Львів отримає подарунок у вигляді підрядника на впровадження е-квитка. Підписання договору із компанією-переможцем має відбутися до 20 грудня.
  • Термін реалізації усього проекту – 1,5 роки. Тобто в оптимальному варіанті е-квиток у всьому громадському транспорті місті появиться не раніше літа 2021 року.
  • Місто отримає ліцензію на користування і оновлення програмного забезпечення е-квитка, яке підготує компанія-переможець.

Також він повідомив, що наступне засідання заплановане на 22 листопада.

«У ньому предметно обговоримо можливий тариф на проїзд у громадському транспорті при е-квитку. Також хочемо почути, чи дотримується місто плану виконання своїх зобовʼязань: формування штату, виділення приміщення. Що потрібно для того, щоб уникнути чергових зривів графіку: які треба бюджетні, управлінські рішення. Ще хочемо отримати повну інформацію про наявний рухомий склад електротранспорту, автобусів», - написав Валерій Веремчук.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.