×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівська поліція – недоступна

Упродовж тижня депутат Української Галицької Партії ЛМР Ігор Дякович перевіряв будівлі управлінь поліції Львова на доступність.

До жодної поліцейської будівлі людина з інвалідністю немає змоги під’їхати. Біля них просто відсутні паркомісця для людей з інвалідністю - такі невтішні результати депутатської перевірки. Ані головне управління поліції, ані управління поліції Франківського, Галицького, Шевченківського, Личаківського, Залізничного та Сихівського районів не відповідають нормам, встановлених законом України. Зокрема ст. 30 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з івалідністю в Україні”. Порушено також Державні будівельні норми України, а саме ДБН В.2.2-40:2018.

“Я нагадую, поліція повинна захищати своїх громадян і бути взірцем дотримання законності. Наразі, вона сама його порушує. Так, є пандуси біля головного управління, але цього дуже мало. Якщо під будівлею є 10 паркомісць, одне повинне бути закріпленим за людьми з інвалідністю.  Невже ця норма така важка до виконання?” - запитується депутат та продовжує:  “Як депутат ЛМР та людина, котра сама має ампутовану ногу, вимагаю виправити цю ситуацію. Так, як цього вимагає Закон України.  Львів має бути доступним не лише для туристів, але і для своїх мешканців”,  - резюмує Ігор Дякович.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.