×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ми повинні спростити викуп приміщень для орендарів, які тривалий час орендують площі та вклали суттєві кошти в ремонт

Депутат Львівської міської ради з фракції «УКРОП» Іван Гринда в інтерв’ю радіо «Західна столиця» заявив, що на наступній сесії подасть на розгляд ухвалу щодо спрощення процедури викупу для орендарів, які довгий час орендують приміщення та вклали значні кошти в ремонт та благоустрій. Ухвала повинна забрати зайві бюрократичні процедури.

«Ми зараз працюємо над тим, щоб у Львові спростити процедуру приватизації орендованих приміщень. Багато підприємців вклали великі гроші в ремонти, наприклад, підвальних приміщень. Зараз це все відремонтовано, нема підтоплень, акуратно й чисто – тому вони повинні мати повне право оформити за собою власність, викупивши приміщення у міста. Це і конкуренція, і податки, і будинки матимуть господарів. Середній клас – це реальне підґрунтя сильної держави. Це ті люди, які не залежать від керівництва, які можуть і мають власне бачення розвитку держави, є суспільно та політично активними. Саме середній клас став таким «підґрунтям» двох «майданів». Тому ми повинні вболівати, щоб у Львові ставало більше підприємців, саме малих та середніх. У цьому є сила Львова та Галичини», - заявив Іван Гринда.

«Продаж та оренда комунального майна – важливе питання для львів’ян, які займаються чи планують займатись власною справо. Окрім того, що це суттєві надходження до бюджету від оренди та викупу приміщень, це також створення нових робочих місць та податки. Цього року план продажу комунального майна становить 300 млн. гривень, ще 70-80 млн. – надійдуть від оренди. Я частково є прихильником аукціонів, коли громадяни можуть придбати комунальне майно та відкрити там свій бізнес. Однак, ми бачимо, що участь в аукціонах беруть ті самі особи, люди з великими капіталами. Малі підприємці та навіть бізнесмени «середньої руки» не можуть конкурувати з такими гаманцями», - додав укропівець.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.