×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція УКРОП у ЛМР допомагає сихівчанам вибороти право на безпечне дозвілля дітей

«Немає жодного дитячого майданчика поблизу, ми мусимо дітей возити машинами за кілька кілометрів, щоб вони поганяли футбол», - так мешканці мікрорайону Старий Сихів пояснюють потребу в облаштуванні дитячо-ігрового майданчика. У вересні вони власноруч розчистили потенційну ділянку для майбутньої ігрової зони та зібрали підписи для організації громадських слухань.

 «Щоб потрапити до найближчого дитячого майданчика, потрібно перейти вул. Зелену. Тут як бонус: шалений трафік та відсутність пішохідного переходу. На останок потрібно ще й залізничну колію перейти у необлаштованому місці. Найближчий стадіон – у мікрорайоні «Пасічний», за 2 кілометри звідси. Ми подавались на громадський бюджет без конкретної ділянки: приїхали чиновники і сказали, що тут не можна, а тут приватна власність – вільних ділянок нема. Ділянка, яку ми пропонуємо тепер – вільна, ніким не використовується, належить до комунальної власності і у вересні, як ми всі пам’ятаємо, ми проводили там толоку», - зазначила ініціаторка слухань Наталія Гураль.

Після невеличкого обговорення головуючий слухань поставив на голосування два питання з порядку денного: про звернення до ЛМР щодо недопущення затвердження проекту землеустрою ділянки громадянці Світлані Насібулліній та звернення до ЛМР з проханням облаштувати дитячий ігровий майданчик на території мікрорайону Старий Сихів з виділенням земельної ділянки, яка межує з ділянками на вул. Межовій, 34 та 36, а також недопущення будівництва багатоповерхівки на цій території. 

Обидва питання проголосували позитивно – з 78 зареєстрованих, 70 за, один утримався та четверо проти. Присутній на заході депутат ЛМР з фракції УКРОПу Ігор Телішевський, заявив, що фракція підтримає ініціативу мешканців під час голосування у міській раді та додав, що до реалізації мети потрібно пройти довгий судовий процес задля скасування попередньої ухвали.

«Громада молодець, що зуміла зібрати стільки людей та домогтись позитивного голосування. Це питання не потрібно відпускати та сподіватись на міських чиновників – потрібно щодня тримати на контролі», - підсумував він.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.