×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«На співфінансування капремонтів багатоповерхівок треба виділити щонайменше 100 мільйонів гривень», - Веремчук

Керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук пропонує у бюджеті Львова на 2020 рік передбачити щонайменше 100 млн грн для реалізації Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків, за якою капітальні ремонти, модернізація ліфтів можуть фінансуватися з міського бюджету – до 90%.

«Уже незабаром розглядатимемо проект бюджету Львова на наступний рік. Тому у найближчі терміни потрібно подати пропозицію на виділення грошей під Програму. На мій погляд, ця сума має становити не менше 100 мільйонів гривень. З цього приводу провели робочу нараду із заступниками голів районних адміністрацій та в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександром Одинцем, начальником управління житлового господарства Владиславом Івановим», - повідомив депутат на своїй сторінці у фейсбуці.

Він повідомив, що до кінця жовтня районні адміністрації мають підготувати свої кошториси з огляду на ті заявки на ремонти, які вже отримали від львівʼян. Також у планах – встановлення е-черги, відкритої у доступі і публічної, щоб процес виділення грошей і проведення робіт був прозорим.

«Нагадаю, ще у квітні, за моєї ініціативи, депутати ухвалили Програму, завдяки якій мешканці багатоквартирних будинків, зможуть проводити капітальні ремонти на умовах співфінансування на доступних умовах, коли частка міста складатиме до 90%. Над Програмою ми працювали разом із головами успішних ОСББ упродовж кількох місяців. Та виявилося, що для того, щоб запустити її в дію, знадобиться ще більше часу. Саме тому зараз скерую максимум зусиль, щоб гроші з бюджету виділили і мешканці сповна могли скористатися можливостями Програми», - наголосив Валерій Веремчук.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.