×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Веремчук ініціює збільшення фінансування проєктів Громадського бюджету

За ініціативи керівника фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерія Веремчука, бюджетна комісія погодилася збільшити фінансування проєктів-переможців Громадського бюджету-2019. У міському кошторисі на 2020 рік на їхню реалізацію планують передбачити понад 45 млн гривень.

Зокрема, цьогоріч на проєкти, що перемогли у конкурсі у 2018 році, виділили 1,6% від загальної суми бюджету розвитку Львова - 38 млн гривень. А під час засідання бюджетної комісії Веремчук запропонував на наступний рік збільшити фінансування до 1,7% від бюджету розвитку.

«Рівень фінансування Громадського бюджету важливо визначити вже зараз, щоб у міському кошторисі на 2020 рік  ми могли передбачити необхідні гроші для якнайшвидшої реалізації всіх проєктів. Якщо зважити, що цьогоріч, станом на липень, бюджет розвитку становив близько 2,7 мільярди гривень, то при затверджені 1,7% ми отримаємо понад 45 мільйонів гривень на проєкти Громадського бюджету», - пояснює Веремчук.

Він укотре наголосив, що успішна реалізація проєктів, які напрацьовують самі львівʼяни, є головною запорукою того, що Громадський бюджет набиратиме популярності серед містян. Мешканці відчуватимуть, що мають реальну можливість робити позитивні зміни у місті.

«Я вже неодноразово говорив, що Громадський бюджет – це одна із найкращих ініціатив, яка є у Львові. Саме тому з року в рік я наполягаю на збільшенні фінансування та максимальній підтримці проєктів-переможців», - додав Валерій Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.