×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Матеріальна допомога АТОвцям без «земельних» обмежень – це справедливо, - Веремчук

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук підтримав зміну до Програми про захист інтересів учасників АТО/ООС, якою знімаються обмеження на отримання матеріальної допомоги для бійців, що володіють земельною ділянкою.

«Тепер бійці мають право на матеріальну допомогу у 100 тисяч гривень для вирішення побутових, житлових проблем НЕ ЗАЛЕЖНО від того, володіють вони чи ні земельним наділом під будівництво. Натомість такі обмеження діяли у попередній редакції Програми. Поясню: учасник АТО не міг претендувати на гроші, якщо вже володів приватизованим наділом. Наприклад, отриманим у спадок, чи який придбав раніше самостійно», - написав Веремчук у фейсбуці.

Також він нагадав, що ще чотири роки тому, коли Програму лише ухвалювали, одразу пропонував відмовитися від цього обмеження, адже воно урізало права частини воїнів.

«Переконаний, що рівень пошани та підтримки бійців не має залежати від матеріальних статків людини, яка пішла захищати свою країну. Можуть бути питання першочерговості надання допомоги залежно від ситуації, але не абсолютне обмеження. Тоді колеги-депутати, на жаль, до мене не прислухалися. Та зараз, вочевидь, таки зрозуміли, що йдеться про дотримання справедливості і рівних прав для всіх воїнів», - наголошує Валерій Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради