×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Пайовий внесок повинен залишитись для розвитку українських міст – фракція УКРОП у ЛМР

Львівська міська рада підтримала звернення депутатів-укропівців ЛМР до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з проханням не виносити на розгляд народних депутатів законопроект № 1059 «Про скасування пайового внеску у розвиток місцевої інфраструктури при будівництві».

«Переконані, що прийняття у другому читанні цього законопроекту призведе до погіршення розвитку місцевої інфраструктури, а також згортання програми інфраструктурного розвитку об’єктів, які знаходяться на стадії будівництва», - йдеться у зверненні.

Зазначимо, що, за підрахунками комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, втрати для місцевих бюджетів становитимуть близько 2 млрд грн.

Варто звернути увагу на те, що пайова участь є компенсацією за навантаження на інфраструктуру міст та можливістю фінансування інфраструктурних об’єктів: дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, доріг та інших соціальних об’єктів. Закон не передбачає альтернативи, як поповнити місцеві бюджети після втрати сплати пайового внеску, а тому є «шкідливим» для розвитку міст та сіл України.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.